Proplan Markalı Kedi Mamaları

0 7

Kedi maması, Petshop mağazalarının vazgeçilmez ürünleridir. Tüm evcil hayvanların temel ihtiyacı olan beslenmelerini sağlamak adına mama seçimi büyük önem arz ediyor. Mama seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunuyor. Türkiye’nin online Petshop markası Çabuk Mama bu konuda sizleri hem bilgilendiriyor, hem de en uygun fiyata ürünlere sahip olmanızı sağlıyor.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mama Markası: Pro Plan

Pro Plan kedi maması, şüphesiz ki zengin içeriği ve kedilere sağladığı katkılar ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Türkiye’de ki kedi besleyen milyonlarca kişi her ay bu mama markasına ilgi gösteriyor. Formül olarak özel karışımlara sahip olan Pro Plan markasının tüm ürünleri Amerika’da üretilir iken Türkiye’de Nestle bünyesinde sizlere ulaşıyor.

Pro Plan Yavru Kediler için Mama

Pro Plan yavru kedi maması gelişmekte olan kedilerin en sevdikleri ürünler arasında yer alıyor. Gelişim sırasında daha fazla enerji tüketen ve daha fazla ek gıda alması gereken kedilere gerekli tüm katkıları sunuyor. Vitamin, mineral ve protein açısından zengin içeriğe sahip olan yavru kediler için mamaları tüm kedi türleri kullanabiliyor.

Kısır Kediler için Özel Pro Plan Mamaları

Pro Plan kısır kedi maması ürünleri operasyon sonrasında tercih edilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Zorlu bir döneme giren kedilerin beslenmelerine en çok dikkat edeceğiniz bu dönemde kısır kedi mamaları tercih etmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.