Android Oyunlarda Hile Nasıl Yapılır?

Android işletim sistemine sahip telefonlardaki oyunlarda hile yapılıyor mu? İşte bilgiler.

0 221

Oyun severler için android oyunlarda hile nasıl yapılır sorusu merak edilmektedir. Oyunlarda hile yapmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Ancak özellikle online oyunlarda hile yapmak çeşitli sorunlar yaratabilmektedir.

APK ile Oyunları Ücretsiz ve Hileli Oynamak Mümkün Müdür?

Mobil oyunları android kullanıcılar Google Play Storedan indirebilmektedir. Fakat ücretli oyunları kullanıcılar internet ortamında indirmektedir.

Kullanıcılar istedikleri oyunu telefonlarına android cihazların marketlerinden indirmek yerine ücretsiz ve hileli olarak kullanmak için APK dosyalarını indirmeyi tercih etmektedir. APK oyunlar hile yapmak için üretilmiş olan oyunları içerirler ve bu oyunlarda verilen kodlar ile hile kolayca yapılabilmektedir.

Android Oyunlarda Hile Yapmak Suç Mudur?

Android cihazların marketlerinde ücretli satışa sunulan ya da indirilebilen oyunların internette hileli versiyonlarını bulmak kolaydır. Fakat bu oyunlarda hile yapmak ve internet ortamında yaymak ciddi bir suçtur. Android oyunlarında hile yapanlar diğer kullanıcılar tarafından şikayet edilebilir.

Üstelik internet ortamında hileli bir şekilde indirilen oyun dosyalarının içinde virüs olabilir ve bu virüs telefonunuza zarar verebilmektedir. Daha sonra hileli oyunu silseniz bile bir fayda etmeyecektir. Bu tür zararlı dosyaları bir kez telefona indirip kurmak  telefonunuza bulaşması için yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.